Oferta dla firm
PL
EN

Oferta dla firm

Zestaw sushi
Zestaw sushi
Zestaw sushi
Zestaw sushi
Zestaw sushi
Zestaw sushi

1. Gastronomiczna obsługa imprez

Nasza oferta obejmuje pełną obsługę gastronomiczną na szelkiego rodzaju imprezach biznesowych, spotkaniach okolicznościowych oraz jubileuszach prywatnych i firmowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w realizowaniu tego rodzaju wydarzeń i chętnie dostosujemy naszą ofertę do wymagań konkretnego Klienta. Współpracowaliśmy już z licznymi instytucjami, obsługując imprezy do 250 osób. Chętnie bierzemy udział w organizacji spotkań bardziej kameralnych, z ograniczoną liczbą osób (urodziny, jubileusze pracownicze). Do obsługi wydarzenia zapewniamy doświadczonych pracowników, którzy oprócz obsługi kelnerskiej mogą przygotować także pokaz przygotowywania sushi na terenie imprezy. Tego rodzaju atrakcja to ciekawe urozmaicenie spotkania, które zawsze cieszy się wielkim zainteresowaniem gości. Ofertyjemy możliwość zrealizowania wydarzenia w lokalu Klienta, jak również w plenerze, także w ramach zewnętrznej oferty wyjazdowej (wyjazdy integracyjne). Dysponujemy własnym sprzętem niezbędnym do zapewnienia kompletnej obsługi gastronomicznej i bierzemy na siebie całość organizacji od strony gastronomii.

2. Zaopatrzenie punktów gastronomicznych

Oferta przeznaczona jest dla punktów gastronomicznych i grupowego żywienia, jadłodajni, bufetów oraz barów.
Dla osób prowadzących własny lokal gastronomiczny jest to okazja świetnego urozmaicenia stałej oferty. W ramach Państwa działalności restauracyjnej, oferujemy urozmaicenie menu w gotowe zestawy sushi, przygotowane według Państwa uznania (zestawy klasyczne, wegetariańskie, różnych rozmiarów). Jesteśmy otwarci na dostosowanie oferty indywidualnie dla każdego Klienta, w zależności od charakteru obsługiwanego miejsca.
Oferowane Państwu zestawy są pakowane w dostosowane do przechowywania opakowania, a nasza firma zapewnia transport zamówienia z ustaloną z Klientem częstotliwością.
Oferta ustalana indywidualnie - wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta jesteśmy w stanie elastycznie dopasować ilość i rodzaj przygotowywanych zestawów do Państwa zapotrzebowań.